Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Zakończenie Roku Szkolnego 2017-2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach - 22 czerwca 2018r.

godz: 8:00 - Msza św. w kościele parafialnym w Wyszkach (autokary kursują zgodnie z rozkładem - I kursem uczniowie przyjeżdżają do szkoły, II kursem bezpośrednio do koscioła)

godz: 9:00 - przemarsz do szkoły za Pocztem Sztandarowym

ok. 9:15 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego na hali sportowej (wszyscy uczniowie)

- pożegnanie uczniów klas III gimnazjum

- wręczenie świadectw najlepszym uczniom

- wręczenie nagród i wyróżnień za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze uczniom

ok. 11:00 - spotkana uczniów z wychowawcami w klasach

11:30 - odwóz dzieci do domów

Serdecznie zapraszamy rodziców do udziału w uroczystym zakończeniu roku szkolnego oraz życzymy uczniom udanych wakacji.