Dzisiaj jest: 2 Marca 2021    |    Imieniny obchodzą: Halszka, Helena, Radosław
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Święto Szkoły 24.11.2020r.

dekoracjaChociaż listopadowa aura sprzyja raczej atmosferze zadumy i smutku, to właśnie w tym miesiącu mamy powód do radosnego świętowania. 24 listopada przypada Święto Szkoły.

24 listopada 1991 roku odbyła się uroczystość poświęcenia i nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II. Staliśmy się wówczas pierwszą szkołą w diecezji drohiczyńskiej i dziesiątą w kraju, która otrzymała imię Ojca Świętego. Od tego momentu dzień 24 listopada stał się datą szczególną dla szkolnej społeczności.

24 listopada 1993 roku, w drugą rocznicę otwarcia szkoły, odbyła się uroczystość poświęcenia sztandaru.

 

24 listopada 2003 roku nastąpiło otwarcie hali sportowej oraz nadanie imienia Jana Pawła II i sztandaru zespołowi szkół.

24 listopada 2004 roku poświęcono i otwarto nowe skrzydło szkoły.

24 listopada 2005 roku miało miejsce otwarcie Regionalnej Sali Papieskiej i odsłonięcie popiersia Jana Pawła II.

Jesteśmy dumni, że spotkało nas tak wielkie wyróżnienie, że Jan Paweł II patronuje naszej szkole, że Jego wizerunek widnieje na sztandarze.

To zobowiązuje! Ogromnie zobowiązuje! Zobowiązuje dzieci i młodzież, nauczycieli, całą społeczność szkolną. Potrzeba więc wszystkim nam szczerej postawy, otwartości na drugiego człowieka, serdeczności i bliskości, wiary, nadziei i miłości. Uczyńmy wszystko, by nie zawieść najlepszego i   najdoskonalszego nauczyciela. Uczmy się żyć dla innych, by bardziej „być” niż „mieć”.

Rocznice nadania szkole imienia zawsze obchodziliśmy uroczyście. Zapraszaliśmy gości, odbywały się uroczyste akademie, składaliśmy kwiaty przy pomniku Jana Pawła II. W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, Święto Szkoły uczciliśmy inaczej. Nasi uczniowie przygotowali laurki i życzenia, które opublikowaliśmy w galerii. Zapraszamy do obejrzenia.

GALERIA                                                                                                Zespół ds. Patrona

                                                                                                                          

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach