Dzisiaj jest: 16 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

Czy jesteś bezpieczny w Internecie - szkolna prezentacja

W dniu 02.03.2012 w naszej szkole odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego pod hasłem "Czy jesteś bezpieczny w Internecie?”

Projekt przygotowali uczniowie II klas gimnazjum, a jego głównym celem było uświadomienie zagrożeń płynących z Internetu z jednoczesnym ukazaniem pozytywnych stron Sieci. W treści projektu nawiązano do tegorocznego hasła DBI „Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat. Bezpiecznie”

Przypomniano, iż hasło ma to zwrócić uwagę rodziców, dziadków i opiekunów na fakt, iż Internet powinien być elementem łączącym pokolenia, że można razem z najmłodszymi poznawać korzyści, mądrze unikając zagrożeń z surfowania po Sieci.

opiekun grupy Anna Niewińska