Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Wakacje z KSM 2014

plakat KSMKatolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiejzaprasza na wartościowe wakacje!

Świecące za oknem słońce powoduje, że coraz częściej myślimy o zbliżających się wielkimi krokami wakacjach. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej jak co roku pomyślało o dzieciach i młodzieży, którzy najbardziej czekają na ten letni czas i przygotowało bogatą ofertę dostępną na każdą kieszeń oraz wartościowych warsztatów tematycznych i spływów w ramach Wakacji z Wartościami 2014r. Każdy znajdzie coś dla siebie - fotograf, sportowiec; miłośnik klocków LEGO, koni i kajaków. Osoby, które interesują się wieloma rzeczami i lubią trudne zadania również znajdą coś dla siebie.

Odpoczynek po zakończeniu roku szkolnego to bardzo ważny czas. Dzieci i młodzież przez cały rok wykonują ciężką pracę umysłową. Dobrze zorganizowany wypoczynek to dobra forma regeneracji sił, ogromna możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń.

KSM Diecezji Drohiczyńskiej od kilka lat pomaga w wartościowym spędzeniu czasu ferii, wakacji oraz odkrywaniu pasji przez dzieci i młodzież.Wakacje z Wartościami to aktywny wypoczynek, dobra zabawa, nauka, zajęcia tematyczne z trenerami oraz formacja duchowa. Udział w obozach i spływach to idealna okazja by nawiązać nowe znajomości, wartościowo spędzić wolny czas, odkryć swoje pasje i „naładować duchowe akumulatory”. Obozy organizowane w ramach Wakacji z Wartościami uczą współpracy, szacunku do drugiej osoby, otoczenia oraz pomocy innym.

Lato to czas odpoczynku i relaksu. Niech będzie też czasem zawierania nowych znajomości, zdobywaniem umiejętności, które przydadzą się dzieciom i młodzieży w dalszym ich życiu. KSM daje możliwość spędzenia naprawdę wartościowych wakacji. KSM uczy i wychowuje.

Obozy odbywać się będą w Broku i Drohiczynie. W wyjazdach uczestniczyć mogą dzieci i młodzież w wieku od 10 do 25 lat. Dzięki pomocy sponsorów i akcji organizowanych przez stowarzyszenie wyjazdy wakacyjne kosztują już od 50 zł. za osobę.

Zapisy i informacje:
Biuro KSM Diecezji Drohiczyńskiej
17-312 Drohiczyn
tel. 85 655 77 55
www.wakacjeksm.p
l

Pełna forma zarezerwowania miejsca telefon do biura KSM w Drohiczynie, podanie informacji o uczestniku warsztatów (imię nazwisko, PESEL, adres, telefon kontaktowy do rodziców), wpłata zaliczki 300zł. (warsztaty) lub 50zł (cała kwota za spływy) na konto KSM w ciągu 5 dni roboczych, przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz oświadczenia na adres biura w Drohiczynie.

wpłaty nanumer konta: BS Brańsk 89 8063 0001 0010 0104 6213 0009

Ewelina Trusiak