Dzisiaj jest: 24 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Dzień Taty w oddziałach przedszkolnych

dzień taty„Dzień Taty jest w czerwcu

to wie każde z nas.”

By w domu radosnym był świętem

i tata od rana pogodną miał twarz,

zanućmy dla Niego piosenkę…”

Dnia 23.06.2014 po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Taty. Imprezę przygotowały wychowawczynie i dzieci z grup przedszkolnych.

Uroczystość rozpoczęliśmy punktualnie o 11.oo. Zaproszeni Tatusiowie licznie zgromadzili się na hali sportowej, aby móc podziwiać swoje dziecko w roli aktora, piosenkarza oraz sportowca. Obecnością swą zaszczyciła nas również Dyrekcja naszej szkoły:

p. Marta Warpechowska oraz p. Jan Falkowski.

Impreza była podzielona na trzy części: artystyczną, sportową oraz rekreacyjną. W części artystycznej dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Tatusiowie byli zachwyceni występami swoich pociech. Zanim przystąpiliśmy do części sportowej dzieci zaprosiły Tatusiów do wspólnej rozgrzewki, po czym towarzyszyły im w różnych konkurencjach sportowych, min: noszenie dziecka na barana, rzuty do kosza i wyścigi w workach. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogły razem z Tatusiami wykazać się swoimi umiejętnościami sportowymi. Następnie dzieci złożyły Tatusiom życzenia, odśpiewały sto lat i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Po części oficjalnej udaliśmy się na plac przed szkołą, gdzie już czekały ciepłe kiełbaski z grilla. Wszystkim dopisywał apetyt.

Uroczystość przebiegła w ciepłej i sympatycznej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i Tatusiów.

Kochani Tatusiowie do zobaczenia za rok w jeszcze liczniejszym gronie.

wychowawczynie:

Agata Falkowska

Elżbieta Ułaszonek

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

Zapraszamy do fotogalerii, link...