Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Pasowanie przedszkolaków - grupa przedszkolna 3 i 4 latków

przedszkolaki„Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę…”

Tworząc nową tradycję przedszkolną, wzorem ubiegłego roku, dnia 07.11.2014 r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie oddziału przedszkolnego „0”, kl. „IA” i „IB” oraz rodzice.

„Mili państwo posłuchajcie, oklaskami nagradzajcie. Lecz sobie nie myślcie, że to będą cuda, my sami nie wiemy czy nam się to uda…” Tymi słowami najmłodsza grupa 3 i 4 latków zaprezentowała swoje zdolności i umiejętności nabyte przez dwa miesiące w przedszkolu. I udało się! Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały układ taneczny do piosenki „Podaj rączkę”. Brawa, radość i zachwyt, przede wszystkim rodziców, był ogromny. Dzieci z oddziału przedszkolnego uroczyście przyrzekały między innymi nie płakać, nie szlochać i panie mocno kochać; grzecznie bawić się i fikać; być zuchami i prawdziwymi przedszkolakami. Oby przyrzeczenie było szczere i prawdziwe oraz trwało przez cały okres przedszkolny! Tego Wam życzę i jestem z Was bardzo dumna!!!

Były prezenty, kwiaty, podziękowania i słodki poczęstunek, a to wszystko za sprawą rodziców, którym - w tym miejscu - serdecznie dziękuję! To niesamowite przeżycie i wspaniała pamiątka dla Waszych dzieci. Oby było nam dane jeszcze nie raz wspólnie zorganizować tak wspaniałą uroczystość.

wychowawczyni

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

Zdjęcia w fotogalerii - link

W serwisieYouTube, menu Galerie szkolne/Filmoteka "Nasze filmy w YouTube" został dodany film z uroczystego pasowania przedszkolaków. Zapraszamy ...link