Dzisiaj jest: 24 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną!

konkursKonkurs jest organizowany przez sieć księgarni językowych Polanglo.

Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz sympatycy Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach !!!

Uczniowie klas I - III oraz IV - VI naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną, organizowanym przez sieć księgarni językowych Polanglo. O zwycięstwie uczestników decydują internauci poprzez oddawanie głosów na wybrane kartki.

Dlatego też prosimy serdecznie o oddawanie głosów na reprezentantów naszej szkoły.

W tym celu należy wejść na stronę www.polanglo.pl, kliknąć w obrazek z informacją o konkursie (taki jak w górnym rogu tego artykułu) i postępować zgodnie z instrukcją (niezbędne będzie zarejestrowanie się i zalogowanie w systemie).

Naszą szkołę reprezentują: Mateusz Szeszko - kl. Ib Hanna Kowalewska - kl. II Magdalena Drozdowska - kl. III Weronika Wyszkowska - kl. V Karolina Falkowska - kl. VI.

Będą wdzięczni za każdy głos!

Poniżej zamieszczamy bezpośredni link do wyszukiwania kartek i głosowania - tu kliknij

Justyna Copiuk-Suszyńska