Dzisiaj jest: 23 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Turniej wiedzy bankowej klas I-III sp

turniej skoWe wtorek 28 kwietnia w naszej szkole odbył się turniej wiedzy bankowej. Wzięły w nim udział klasy I-III. Honorowymi gośćmi zasiadającymi w jury byli dyrektor szkoły pan Jan Falkowski i w-ce dyrektor pani Marta Warpechowska.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny kl. IA, IB, II, III.

Uczestnicy startowali w konkurencjach sportowych, rozwiązywali rebusy i krzyżówki, wyjaśniali przysłowia, odpowiadali na pytania, wzięli udział w konkursie „Mistrz liczenia”. W czasie trwania turnieju dwuosobowe zespoły malowały plakaty zachęcające do oszczędzania. Każda klasa zaprezentowała również hasła o oszczędzaniu, które były przygotowane kilka dni przed turniejem. Do kolejnych konkurencji za każdym razem przystępowali inni uczniowie, tak, aby wszyscy mogli się zaprezentować. Wychowawczynie klas I-III dzielnie wspierały swoje drużyny.

Impreza przebiegała w atmosferze zdrowej rywalizacji, miała charakter dobrej zabawy i zachęcała do oszczędzania w SKO.

Na zakończenie pan dyrektor wyraził swój podziw wszystkim uczestnikom turnieju. Pani wicedyrektor przedstawiła punktację i ogłosiła remis.

Każda klasa otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Opiekun SKO
Krystyna Zabrocka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju - tu link