Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Podsumowanie szkolnego współzawodnictwa w systematycznym oszczędzaniu - 2015

podsumowanie skoW środę 29 kwietnia na apelu szkolnym dokonaliśmy podsumowania szkolnego współzawodnictwa w systematycznym oszczędzaniu. Na ten dzień SKO liczy 110 członków. Na zbiorczej książeczce zgromadzonych jest 38128 zł 80 gr + 1000 zł w kasie SKO.

Zwycięską klasą w systematycznym oszczędzaniu okazała się IB – wych. p. Agata Falkowska. II miejsce zdobyła klasa II – wych. p. Bożena Trzeszczkowska. III miejsce klasa IA – wych. p. Jolanta Artemiuk. Wyróżnione klasy otrzymały dyplomy.

Nagrodą rzeczową i dyplomem uhonorowano ucznia, który najsystematyczniej oszczędzał – Kacper Łuczaj kl. IA oraz ucznia, który zgromadził na swoim koncie najwięcej środków – Krystian Sianko kl. IV.

Wszyscy uczniowie, którzy wpłacali swoje oszczędności przynajmniej raz w miesiącu, również otrzymali nagrody rzeczowe.

Na apelu podsumowana została akcji zbiórki surowców wtórnych. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży (88 zł 80 gr) zasiliły konto programu „Adopcja na odległość”. Aktywnym uczestnikiem zbiórki surowców okazał się Bartek Niewiński z kl. III. Otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową.

Na tym samym apelu wręczono również dyplomy i nagrody rzeczowe uczniom, którzy wzięli udział w konkursach: „Chroniąc przyrodę – oszczędzam” i „Maskotka SKO”.

Opiekun SKO
Krystyna Zabrocka