Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

W gościnnych murach ZS CKR im. K. Kluka w Rudce

rudkaWe środę, 29 kwietnia, uczniowie klas IIIa i IIIb naszej szkoły wraz z wychowawcami wzięli udział w Dniu Otwartym organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce.

Przedstawicieli tej szkoły gościliśmy u siebie kilka tygodni temu, natomiast tym razem skorzystaliśmy z ich zaproszenia i udaliśmy się do Rudki. Poza uczniami naszej szkoły w Dniu Otwartym wzięli też udział gimnazjaliści z Bociek, Glinnika, Oleksina, Ciechanowca, Perlejewa, Nura, Rudki, Grodziska, Nowych Piekut, Poświętnego, Klukowa, Bogut oraz Szepietowa.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, przygotowując naprawdę ciekawy program. Mieliśmy możliwość poznania nie tylko oferty edukacyjnej szkoły, ale również zwiedzenia jej obiektów, klasopracowni. Pobyt w Zespole Szkół w Rudce uprzyjemniły degustacje, pokazy, występy szkolnego zespołu wokalnego oraz koła teatralnego. Niewątpliwie niezapomnianych wrażeń dostarczył gimnazjalistom udział w licznych konkursach z nagrodami, w których uczniowie naszej szkoły spisali się wyśmienicie.

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem położenia szkoły i jej pięknego budynku, a także gościnności organizatorów. Być może niektórzy z naszych gimnazjalistów dołączą we wrześniu do grona społeczności szkolnej w Rudce…

Wychowawcy:

Justyna Copiuk - Suszyńska

Jacek Falkowski

Link do galerii z Dnia Otwartego (strona ZS w Rudce)