Dzisiaj jest: 23 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Za wiedzę, trud i miłość - Szkolne Święto Edukacji

dzenSwoje święto nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II obchodzili 13 października. Tego dnia odbyła się uroczysta akademia, którą swoją obecnością zaszczyciły przedstawicielki Urzędu Gminy - p. Teresa Falkowska, p. Agnieszka Piotrowska i p. Marzena Olszewska. Odwiedzili nas również nauczyciele – emeryci: p. Anna Niewińska, p. Krystyna Lebioda, p. Stanisław Wasilewski oraz ks. Jerzy Charytoniuk. Jak zwykle w ważnych chwilach, towarzyszyli nam również rodzice.

Prowadzący uroczystość Kinga, Agnieszka i Szymon przywitali gości, a następnie oddali głos uczniom kl. IV, V i IIIa, którzy pod kierunkiem p. Anety Topczewskiej i p. Katarzyny Kristosiuk przygotowali część artystyczną. Następnie nauczyciele i goście otrzymali symboliczne prezenty - butelki z życzeniami. Rozdawała je Julita – Wyszkowianka.

W stronę nauczycieli popłynęły życzenia ze strony gości oraz rodziców, którzy obdarowali nauczycieli kwiatami. Głos zabrali też emerytowani nauczyciele. Życzenia swoim współpracownikom złożyła również pani Dyrektor.

Nad przebiegiem uroczystości czuwał Samorząd Uczniowski pod opieką p. Marii Porucznik, która była również pomysłodawczynią efektownej dekoracji.

1. Topczewska

Zapraszamy do szkolnej fotogalerii - tu link