Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Dzieci przedszkolne w „DINOPARKU”.

dinoparkDnia 10 czerwca 2016r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami wybrały się  do Parku Dinozaurów  w Jurowcach. Już na początku wędrówki po parku widać było, że widok wielkich rozmiarów dinozaurów oraz ich dochodzące odgłosy zadziwiły i oszołomiły nieco nasze maluchy.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści pana przewodnika, który często rozbawiał ich swoim humorem. Godzinna wędrówka po parku nie zmęczyła naszych wycieczkowiczów. Dzieci chętnie i odważnie wchodziły do paszczy dinozaura, aby zrobić zdjęcie.
Następnie  spożyliśmy na świeżym powietrzu drugie śniadanie, które tutaj bardzo smakowało. Potem dzieci zakupiły pamiątki z dinozaurami. Po zakupieniu pamiątek udaliśmy się na olbrzymi plac zabaw. Tutaj dzieci korzystały z różnych atrakcji „wesołego miasteczka”. Były tam dmuchane zamki, zjeżdżalnie, kolejki, karuzele itp. Dzieciom trochę smutno było, że pobyt w parku rozrywki tak szybko się zakończył. Jednak pełni wrażeń i trochę zmęczeni wróciliśmy do domu.
Jurajski Park Dinozaurów to wspaniałe miejsce, które pozwoliło dzieciom przenieść się na chwilę w czasie, wiele milionów lat wstecz, wypocząć i dobrze się zabawić.

Elżbieta Ułaszonek

Zdjęcia w fotogalerii - zapraszamy