Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Konkurs wielkanocny w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim

konkurs wielkanocny28 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu wielkanocnego „Palma Wielkanocna Podlasian”.

Prace uczennic naszej szkoły były najpiękniejsze. W pięciu ocenianych kategoriach zdobyliśmy 4 pierwsze miejsca, 4 drugie i 2 trzecie.

W kategorii Palma;

1. miejsce - Aleksandra Łuczaj – kl. III SP

W kategorii Stroik świąteczny

I            miejsce Karolina Borowska – kl. IV SP

II            miejsce Natalia Falkowska - kl. VI SP

III            miejsce Aleksandra Łuczaj – kl. III SP

W kategorii „Kartka Świąteczna”

I            miejsce Ewelina Zdrojkowska – kl. IV SP

II            miejsce Paulina Baranowska – kl. IV SP

III            miejsce Patrycja Falkowska – kl. IV SP

W kategorii „Pisanka”

I            miejsce Aleksandra Łuczaj- kl.III SP

II            miejsce Natalka Falkowska – kl. VI SP

Ewelina Trzeszczkowska – kl. IV SP

Joanna Trzeszczkowska – kl. VI SP

Paulina Nazarko – kl. VI SP

Gabryela Wyszkowska – kl. IA Gim

Uczennice musiały przygotować prace i dokładnie opisać sposób ich wykonania oraz użyte materiały. Prace uczennic były piękne i pomysłowe.

Wymienione wyżej osoby otrzymały dyplomy pamiątkowe, a za I miejsca nagrody książkowe.

Uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych przez świetlicę.

Krystyna Łuczaj