Dzisiaj jest: 22 Lutego 2019    |    Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Piotr
   

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

   

Szkoła na mapie

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Zamówienia publiczne  

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Co wiecie o królowej Elżbiecie?

      17 kwietnia grupa uczniów z klasy IIIB gimnazjum zrealizowała projekt edukacyjny, „Co wiecie o królowej Elżbiecie? ”. Tego dnia gimnazjaliści przeprowadzili lekcję w klasie II SP. Najpierw zadaniem dzieci było wykonanie testu, w którym musiały odpowiedzieć na przygotowane przez starszych kolegów pytania. Dotyczyły one osoby królowej Elżbiety II, jej rodziny, zainteresowań.

Mimo młodego wieku, uczniowie popisali się sporą wiedzą na temat brytyjskiej monarchini. Najlepiej poradził sobie w teście Adam N. Następnie drugoklasiści obejrzeli prezentację dotyczącą królowej Elżbiety, w której były zawarte m.in. odpowiedzi na pytania z testu. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i zgodnie stwierdziły, że bardzo podobała im się lekcja przeprowadzona przez starszych kolegów. Miłym akcentem na zakończenie zajęć były przygotowane przez gimnazjalistów upominki. Przebieg lekcji nadzorował opiekun projektu.

A Wy, co wiecie o królowej Elżbiecie?

Grupa projektowa:

Marcin Bańkowski

Dominik Marczuk

Mateusz Piotrowski

Katarzyna Sawoniuk

Rafał Sienicki

Opiekun projektu: Justyna Copiuk-Suszyńska

   

Dla rodziców i uczniów- warto tam wejść  

   

Ciekawe i pomocne  

   

Prawo oświatowe  

   
   

UKS Iskra Wyszki  

   

Zobacz także  

   

Kalendarz wydarzeń  

luty 2019
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2
   

Gościmy  

Odwiedza nas 285 gości oraz 0 użytkowników.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach