Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2019    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Lolek - sprawozdania

„LOLEK” - szkolny konkurs na najlepszego kolegę i naśladowcę Jana Pawła II - IV edycja

lolek„Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość.
A szczyt twórczości to tworzenie siebie."
L. Staff

>>Gabrysia: „Uzyskanie tytułu "Lolek" jest dla mnie niesamowitym wyróżnieniem.

Patrycja: „Kiedy dowiedziałam się, że zostałam laureatką szkolnego konkursu "Lolek" byłam bardzo mile zaskoczona.<<

„Lolek”- na ten tytuł trzeba sobie zasłużyć. Mianowani zostają tylko najlepsi. Ale najlepsi w czym? No właśnie… Trzeba być pięknym! Ale jak to? Przecież to nie wybory miss! Oczywiście, że nie, to wybory naśladowcy Jana Pawła II – Polaka, który został świętym! I choć niewątpliwie nominowane uczennice wygrałyby również konkurs piękności, to w „Lolku”  chodzi o coś innego. Trzeba być pięknym od środka, trzeba mieć piękne wnętrze. A to co najpiękniejsze jest niewidoczne.

Czytaj więcej: „LOLEK” - szkolny konkurs na najlepszego kolegę i naśladowcę Jana Pawła II - IV edycja

„LOLEK” - szkolny konkurs na najlepszego kolegę i naśladowcę Jana Pawła II - II edycja

lolekW czerwcu kończymy rok szkolny. Po wielu miesiącach wytężonej pracy przyszedł czas na upragniony wypoczynek.  Ostatni miesiąc nauki szkolnej to również czas na rozstrzygnięcie II edycji „LOLKA”, szkolnego konkursu na najlepszego kolegę i naśladowcę Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II, Patrona Zespołu Szkół w Wyszkach.
Kapituła konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele Rady Pedagogicznej, uczniowie, rodzice, pani Barbara Wyszkowska – Perkowska, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Brańsku o/ Wyszki, który objął swoim patronatem konkurs oraz  reprezentanci innych instytucji działających na terenie gminy, wyłoniła i nagrodziła następujące osoby:

Czytaj więcej: „LOLEK” - szkolny konkurs na najlepszego kolegę i naśladowcę Jana Pawła II - II edycja

„LOLEK” - szkolny konkurs na najlepszego kolegę i naśladowcę Jana Pawła II - III edycja

lolek Wzorem ubiegłego roku szkolnego, po półrocznej klasyfikacji i podsumowaniach, nadchodzi czas wyłonienia wśród uczniów naszej szkoły naśladowcy Karola Wojtyły. Ferie zimowe już za nami, a co za tym idzie kapituła konkursu, dnia 06.02.2017r. nominowała laureatów konkursu „Lolek”. Rozstrzygnięcie i wyłonienie zwycięzców nie było proste, ponieważ zgłoszono wielu wspaniałych kandydatów.

Czytaj więcej: „LOLEK” - szkolny konkurs na najlepszego kolegę i naśladowcę Jana Pawła II - III edycja

„LOLEK” - szkolny konkurs na najlepszego kolegę i naśladowcę Jana Pawła II - I edycja

lolekSzkoła pełni wiele funkcji w społeczeństwie. Jedną z nich jest funkcja wychowawcza, wprowadzająca nowe pokolenia w świat wartości. Wartości zaś są podstawą moralności oraz źródłem kultury. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach, w ramach programu wychowawczego szkoły, wyszedł z inicjatywą zorganizowania konkursu na najlepszego kolegę i naśladowcę Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II. Konkurs nosi nazwę „Lolek”, od patrona szkoły, który w dzieciństwie był tak nazywany przez kolegów.

Honorowy patronat nad konkursem objął Bank Spółdzielczy w Brańsku o/ w Wyszkach.

Czytaj więcej: „LOLEK” - szkolny konkurs na najlepszego kolegę i naśladowcę Jana Pawła II - I edycja

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach