Dzisiaj jest: 24 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga

Konkursy i imprezy MRG

VIII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

konkurs wiedzy o stDnia 26 maja 2017r. odbył się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach VIII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Gminy Wyszki. Warto zaznaczyć, iż Honorowy Patronat nad konkursem objął  Marszałek Województwa Podlaskiego Pan Jerzy Leszczyński, którego reprezentował Pan Bogdan Olszewski Dyrektor Departamentu Finansów Urzędu Marszałkowskiego.

Czytaj więcej: VIII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

mrg16 czerwca br. odbył się w naszym gimnazjum VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki. Już tradycyjnie organizuje go i odpowiada za całość MRG wspólnie z opiekunami.  Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy to test pisemny składający się z pytań zamkniętych, drugi to część ustna. Uczniowie odpowiadali w zespołach trzyosobowych.  Pytania dotyczyły głównie samorządu gminnego, pracy wójta, rady gminy oraz historii szkoły w Wyszkach. Należy przyznać, iż wszyscy uczestnicy wykazali się wysoką wiedzą merytoryczną z zakresu wyżej wymienionej tematyki. Miejsca przedstawiają się następująco:

Czytaj więcej: VII Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

VI Szkolny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

kwost12 czerwca 2015r. odbył się w naszej szkole VI Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki.` Obecnością swą zaszczycili nas: Wójt Gminy Wyszki pan Mariusz Korzeniewski, Skarbnik pani Teresa Falkowska, Sekretarz, zastępca wójta i opiekun MRG pan Tadeusz Wielanowski, pani Bożena Siemieńczuk pracownik GOPS, Dyrektor GCBK pan Henryk Zalewski, Dyrekcja szkoły: pan Jan Falkowski i pani Marta Warpechowska.

Czytaj więcej: VI Szkolny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

IV KWoST27 maja br. odbył się w naszej szkole IV konkurs wiedzy samorządowej. Obecnością swą zaszczycili nas: Wójt Gminy Wyszki – Pan Ryszard Perkowski, Przewodniczący Rady Gminy – Pan Janusz Wyszyński, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Pani Marzanna Olszewska, sekretarz gminy – Pan Tadeusz Wielanowski, dyrekcja, rada pedagogiczna oraz uczniowie gimnazjum klas I – III.

Czytaj więcej: IV Szkolny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki

Uwaga, konkurs... MRG

I. ORGANIZATOR

 Młodzieżowa Rada Gminy Wyszki działająca przy Zespole Szkół w Wyszkach wraz z opiekunami.

 II. CELE KONKURSU

 - kształtowanie wyobraźni uczniów, rozwój kreatywności.

 - propagowanie zdrowej rywalizacji i współpracy wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Uwaga, konkurs... MRG

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki 2012 - już się odbył...

plakat28 marca 2012r. odbył się w naszej szkole III Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Gminy. Na początku opiekunka rady Bożena Pierzchało powitała przybyłych gości:

Czytaj więcej: Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki 2012 - już się odbył...

Regulamin konkursu WoSTiGW

Poniżej zamieszczamy regulamin oraz zakres materiału do Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Gminie Wyszki. Zapraszamy uczestników do zapoznania się z tym regulaminem.

Czytaj więcej: Regulamin konkursu WoSTiGW

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach