Dzisiaj jest: 28 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Wstęp

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wyszkach zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej: szkola.wyszki.pl

Data publikacji i aktualizacji

Data publikacji strony internetowej: 23-09-2011

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 5-03-2021

Status pod względem zgodności z ustawą

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Część plików nie jest dostępna cyfrowo.

Niektóre dokumenty opublikowane zostały przed wejściem w życie ustawy o dostępności cyfrowej.

Dostępność architektoniczna budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wyszkach jest budynkiem piętrowym. Jedno skrzydło budynku trzykondygnacyjne, drugie czterokondygnacyjne. Obydwa skrzydła budynku bez windy. Przy budynku szkoły znajduje się parking z wyznaczonym miejscem parkingowym dla niepełnosprawnych.

Do budynku szkoły można dostać się dwoma wejściami. Oba znajdują się od ul. Szkolnej 17. Aby dostać się do budynku należy przejść przez bramę wjazdową lub bramkę – dotyczy to obu wejść. Przy wejściu głównym wyposażonym w trzy stopniowe schody znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich, drzwi otwierane są ręcznie. Na końcu korytarza po prawej stronie mieści się sekretariat.

W budynku nie ma windy, pochylni, platform, informacji głosowych, pętli indukcyjnych, nie ma informacji w alfabecie Braille’a ani oznaczeń kontrastowych lub w wydruku powiększonym dla osób niewidzących lub słabowidzących.

Dyrektor szkoły dopuszcza wprowadzenie psa przewodnika.

Data sporządzenia deklaracji i metoda oceny dostępności cyfrowej

Oświadczenie sporządzono 23-09-2020. Deklaracja została poddana przeglądowi i aktualizacji 05-03-2021.

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt.

osoba kontaktowa – Jacek Falkowski

numer telefonu – 857371121

Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.

Każdy na prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej, aplikacji mobilnej.