Dzisiaj jest: 27 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

ERASMUS +

erasmus 1Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Programu Erasmus+ i nasza szkoła będzie mogła w tym roku realizować projekt pt.“Przyszłość naszych uczniów w naszych rękach(2023-1-PL01-KA122-SCH-000126307).

Dzięki temu na mobilność zagraniczną do szkoły partnerskiej w Grecji będzie miało możliwość pojechać 30 naszych uczniów (uczniowie z klas VI-VIII, w przypadku wolnych miejsc uczniowie klasy V) oraz 4 opiekunów. Planowana data mobilności to 17/03/2024 - 30/03/2024r.

Główne cele naszego projektu to:

Cel 1. Podniesienie kompetencji i znajomości języka angielskiego naszych uczniów.

Cel 2. Podniesienie kompetencji cyfrowych oraz świadomości zagrożeń płynących z aktywności w sieci internetowej.

REKRUTACJA OTWARTA

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji, wypełnienie formularza zgłoszenia (dostępnych w załącznikach) i dostarczenie go w terminie 16 stycznia 2024r. do sekretariatu szkoły.

Dodatkowe informacje o projekcie można uzyskać u Wychowawców klas.

Zapraszamy serdecznie do wysyłania zgłoszeń!

Do pobrania: