Dzisiaj jest: 3 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 odbędzie się 2 września (poniedziałek) 2013 r. o godz. 8.00. Uroczystość rozpocznie sie Mszą św. w kościele parafialnym w Wyszkach, a następnie będzie kontynuowana na hali sportowej naszej szkoły. Zbiórka przy  szkole i wymarsz wraz z pocztami sztandarowymi do kościoła o godz. 7.45.

Na uroczystość zapraszamy także rodziców uczniów, zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole.

Dojazd do szkoły i kursy autobusów jak w poprzednim roku szkolnym. Poniżej orientacyjne godziny przejazdu przez poszczególne miejscowości.

Ramowe rozkłady dojazdu i odjazdu uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach - plik .pdf pobierz