Dzisiaj jest: 29 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

Aktualizacja planu lekcji na II półrocze r. szk. 2013/2014

komunikatZgodnie z zapowiedzią publikujemy zaktualizowany Plan zajęć na II półrocze roku szkolnego 2013/2014. Nowy plan obowiązuje od 11 lutego (wtorek) 2014 r.. W poniedziałek 10.02.2014 r. zajęcia odbędą się wg dotychczasowego planu.

Z nowym rozkładem można zapoznać się w menu "Tygodniowy rozkład zajęć" - zakładka "Plan lekcji" lub tu link.

Uwaga: od lutego nie będzie aktywna nasza strona internetowa na serwerach "edupage" pod adresem: szkolawyszki.edupage.org. Użytkowników korzystajacych z tego adresu - przepraszamy.

Ponadto do właściwego przegladania planu lekcji należy mieć zainstalowany dodatek Adobe - Flash Player (tu można go pobrać, jeżeli nie uruchomi sie automatycznie).