Dzisiaj jest: 29 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

Bal maskowy przedszkolaków

bal maskoy„Bal w przedszkolu dzisiaj, wyszły z szafy misie i proszą laleczki do miłej poleczki…

Hopsa, hopsa, dana, dana, zabawa udana…”

Tymi słowami piosenki 14 lutego 2014r. o godz. 11.00 w najmłodszej grupie przedszkolaków 3,4-latków rozpoczął się karnawałowy „Bal Przebierańców”. Dzieci od rana nie mogły doczekać się, kiedy w końcu pokażą swoje przepiękne stroje. W końcu nadeszła ta niepowtarzalna chwila, dzieci w swych efektownych strojach prezentowały się przed całą grupą oraz pozowały do zdjęć. Następnie przy skocznej muzyce disco rozpoczęły się tańce i zabawy w kółeczkach.

Dzieci bawiły się wyśmienicie, a poznać to było można po ich uśmiechach i radosnych nastrojach. Jak na prawdziwy bal przystało, nie obyło się bez wyboru „Króla i Królowej” balu. W głosowaniu wzięły udział wszystkie dzieci, dlatego szanse zdobycia tytułu miało każde dziecko. W ostatecznym podliczeniu głosów tytuł „Królowej” balu zdobyła Oliwia a „Królem” balu został Dawid. W chwili odpoczynku był słodki poczęstunek, słodycze…. mniam mmm – dzieci były zachwycone.

Ponieważ bal odbył się 14 lutego, czyli w „Walentynki” w naszym przedszkolu też symbolicznie obchodziliśmy to święto. Do specjalnego pudełka przez kilka dni dzieci mogły wrzucać kartki walentynkowe, które zostały rozdane właśnie na balu przebierańców.

Rodzicom dziękuję za przygotowanie pięknych strojów, a p. Emilii i p. Joannie za pomoc w organizacji balu.

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

Zapraszamy do fotogalerii - tu link