Dzisiaj jest: 29 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

"Ostatkowy" bal przebierańców w świetlicy szkolnej

balKarnawał to wspaniały okres zimowych zabaw, balów dla dzieci i dorosłych.

3 marca 2014 roku w świetlicy szkolnej odbył się bal przebierańców dla dzieci z grup zerowych. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu obok księżniczek i wróżek pojawili się: Indianie, kowboje, policjanci i inne postacie z ulubionych bajek. Nie zabrakło także super bohaterów: supermenów, spidermenów czy Zorro. Przebierańcy bawili się świetnie. Tańce przeplatane były zabawami, zagadkami i konkursami.

W przerwach między zabawami dzieci miały zapewniony słodki poczęstunek, który ufundowała Rada Rodziców.

Kulminacyjnym punktem balu był wybór Króla i Królowej. Zostali nimi Zuzanna Warpechowska "O"A i Karol Trzeszczkowski "O"B.

Wychowawczynie świetlicy dołożyły wszelkich starań, aby wystrój „sali balowej” wprowadzał dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Bal wraz z opiekunkami świetlicy prowadziły uczennice z gimnazjum: Ewa Falkowska, Martyna Onopa i Dominika Onopa. W opiece nad „rozbrykaną gromadką” pomagały także wychowawczynie grup zerowych: P. Elżbieta Ułaszonek i P. Agata Falkowska. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc.

Zabawę karnawałową zaszczyciła swoją obecnością Dyrekcja szkoły -   Pani Marta Warpechowska i Pan Jan Falkowski. Wręczyli oni dyplomy dla Króla i Królowej balu.

Nagrody rzeczowe dla młodych uczestników balu zasponsorowali także : Bank Spółdzielczy w Wyszkach oraz firma „Elektronik” z Bielska Podlaskiego.

Jesteśmy przekonane, że ten niezwykły dzień pozostanie na długo w pamięci „małych przebierańców”.

Wychowawczynie świetlicy:

Krystyna Łuczaj i Elżbieta Orbik