Dzisiaj jest: 27 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

Przedszkolaki w "Krainie Smyka"

przedszkolaki"Zabawa, ucząc różnych form interakcji z otoczeniem,

uczy też pokonywania własnego lęku.”

Antoni Kępiński

20 marca 2014 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych (0A, 0B oraz 3,4-latki) chcąc poznawać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, pokonywać swój własny lęk, miło spędzić czas oddając się największej dziecięcej radości jaką jest zabawa, wybrały się do „Krainy Smyka”. Było czterdziestu jeden uczestników wyprawy.

Podczas dwóch godzin zabaw ruchowych, pod okiem opiekunów: p. Anny Wyszkowskiej-Kondraciuk, p. Agaty Falkowskiej, p. Joanny Warpechowskiej i p. Emilii Falkowskiej uczestnicy mogli poszaleć na rurowych zjeżdżalniach i sznurkowych labiryntach. W ramach odpoczynku dzieci zjadły śniadanie, które choć było smaczne nie trwało zbyt długo, bo kto by miał czas na jedzenie, gdy wokół tyle atrakcji. Dzieciom podobały się najbardziej baseny pełne miękkich piłeczek, trampolina, ścianki wspinaczkowe, lustro zniekształcające, duże miękkie klocki oraz różnorodne zabawki edukacyjne. Dziewczynki wyśmienicie bawiły się w królestwie swoich ulubionych księżniczek z bajek oraz koników pony. Dla chwili odpoczynku i relaksu dziewczynki wygodnie siadały w różowym, bajkowym fotelu. Czuły się tam jak prawdziwe damy. Dwie godziny minęły bardzo szybko, ale dzieci wykorzystały je do maksimum, niektórzy do tego stopnia, że w drodze powrotnej musiały uciąć krótką drzemkę. Jaką ogromną frajdę i radość przyniósł im ten wyjazd widać na załączonych zdjęciach.

wychowawczyni:

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

Zdjęcia z wyjazdu w fotogalerii - tu link