Dzisiaj jest: 28 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

Przedszkolaki to lubią - wyjazd do „Krainy Smyka”

przedszkolakiZ okazji Mikołajek  dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami kolejny raz gościły w „Krainie Smyka” w Białymstoku. Dzieci były bardzo podekscytowane wycieczką, od kilku dni mówiły tylko o  niej. Wyjechaliśmy punktualnie o godzinie 8.00. Godzinę później byliśmy już na miejscu. Był to czas beztroskiej zabawy i integracji dzieci z najmłodszych klas.  Maluchy doskonale się bawiły:  wspinały się na drzewa, pokonywały tory przeszkód, tory wspinaczkowe, oraz tunele prowadzące do basenów z kolorowymi piłeczkami.  W sali zabaw każdy przedszkolak  znalazł coś dla siebie.

Dzieci miały okazję aktywnie spożytkować  ogromne pokłady swojej energii. Uśmiechnięte buźki świadczyły o zadowoleniu i szczęściu.  W „Krainie Smyka” byliśmy  około 2 godzin. Po skończonej zabawie trochę zmęczeni, ale pełni niesamowitych wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych

Zdjęcia w fotogalerii - zapraszamy