Dzisiaj jest: 29 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Konkurs na Szopkę i Gwiazdę Bożonarodzeniową.

Konkurs4
19 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Łubinie Kościelnym odbyło się uroczyste podsumowanie IX edycji międzyszkolnego konkursu ,,Najpiękniejsza Szopka lub Gwiazda Bożonarodzeniowa”. Spośród 70 prac wybrano dwanaście najpiękniejszych. W gronie laureatów znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły: Michał Niewiński z klasy V, siostry Izabela Niewińska z klasy I i Magdalena Niewińska z klasy VI A oraz rodzeństwo Gabriela Niewińska z oddziału przedszkolnego 0 A i Zbigniew Niewiński z klasy VI A. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Pozostali uczestnicy również zostali obdarowani upominkami, które uroczyście przekazano im podczas szkolnego spotkania opłatkowego 20 grudnia.

Konkurs1
 Konkurs2

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach.

Renata Żukowska