Dzisiaj jest: 2 Marca 2021    |    Imieniny obchodzą: Halszka, Helena, Radosław

TALENT SHOW PRZY HERBATCE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

       DSC 9364
  Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych poranków, są jednak takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Do nich należy święto kochanych Babć i Dziadków.

W tym roku uroczystość ta w naszej szkole przypadła w dniu 17 stycznia. Na wspólne świętowanie licznie przybyli do nas Babcie i Dziadkowie oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Wyszki – pan Mariusz Korzeniewski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Angielczyk, pani Maria Falkowska przedstawicielka BS w Brańsku Oddział w Wyszkach oraz Dyrekcja naszej szkoły: pan Jacek Falkowski oraz pani Marta Warpechowska.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły nietypowy program artystyczny.

 

 

Było to widowisko pt. „Talent show”, które poprowadzili uczniowie naszej szkoły: Zuzia i Sebastian. Poszczególne grupy miały okazję zademonstrować swoje talenty wokalne, taneczne, instrumentalne lub gimnastyczno - akrobatyczne. Ich popisy oceniane były przez dostojne jury. Zaskoczeniem dla publiczności był występ prowadzącej Zuzanny, która zagrała na skrzypcach oraz pląs w wykonaniu jurorów. Niespodzianek nie było końca….

Wisienką na torcie okazał się taniec dziadków z gościnnym występem pana Wójta i pana Dyrektora, jak również instrumentalne wykonanie piosenki pt. ,, Orkiestry dęte”, w której wzięły udział babcie. Należy też wspomnieć o rozstrzygnięciu konkursu sms – owego, w którym zwycięzcą został Dyrektor naszej szkoły, pan Jacek Falkowski. Ku Jego wielkiemu zaskoczeniu , otrzymał samochód w wersji MINI. Nie zabrakło również życzeń płynących prosto z małych serduszek, które ułożyły się w alfabet od A do Z.

Następnie dzieci odśpiewały 100 lat i obdarowały swoich ukochanych Dziadków upominkami w postaci medali. Ciepłych słów naszym dostojnym gościom nie szczędził Pan Wójt oraz Dyrekcja naszej szkoły.

           W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Małe gwiazdy z przejęciem występowały na scenie, a czcigodni biesiadnicy ze wzruszeniem podziwiali ich umiejętności. Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło przy herbatce, w miłej i serdecznej atmosferze.

Szczere podziękowania kierujemy do rodziców, którzy przygotowali ciasto i pomogli
w jak najlepszy sposób przyjąć gości. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.

           GALERIA                                                                                  BOŻENA TRZESZCZKOWSKA

                                                                                                                EMILIA FALKOWSKA

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach