Dzisiaj jest: 24 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

VI Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Wyszki…

MRG   29 listopada 2013r. odbyła się VI sesja MRG V kadencji. Podczas, której gościliśmy władze gminy i szkoły oraz uczniów klasy I B naszego gimnazjum w roli obserwatorów. Sesję prowadziła Przewodnicząca Rady Wioleta Niewińska, uczennica klasy IIIA. Na początku radne z klas I gimnazjum złożyły ślubowanie i mogły zgodnie z prawem wykonywać swój urząd. W demokratycznych wyborach wszyscy radni wybrali wiceprzewodniczących oraz sekretarza.   Następnie już w głosowaniu jawnym wybrano kronikarzy Rady.

Podczas tej sesji MRG przyjęła PLAN PRACY na rok szkolny 2013/ 2014. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że w miarę sił i możliwości będą pracować na rzecz rozwoju i aktywizacji dzieci i młodzieży oraz dobra lokalnej społeczności.

SKŁAD MRG WYSZKI V KADENCJI

1. PRZEWODNICZĄCA – Wioleta Niewińska
  2. WICEPRZEWODNICZĄCA – Martyna Onopa
  3. WICEPRZEWODNICZĄCY – Kamil Topczewski