Dzisiaj jest: 28 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Ach, ta władza - zawsze kusi, nęci, wabi….

wybory suRozpoczął się nowy rok szkolny a wraz z nim nastały kolejne wyzwania, marzenia i plany w naszej młodzieżowej organizacji tj. w Szkolnym Samorządzie Uczniowskim.

Zadanie pierwsze i…cóż kryć - najważniejsze to wybory nowego zarządu SU.

Zgodnie z tradycją opiekun organizacji p. Maria Porucznik zwołała zebranie Samorządów Klasowych:

IV - VI szkoły podstawowej i klas I – III gimnazjum. Przedstawiciele klas wyłonili dziesięciu kandydatów do Zarządu SU. Opracowano i przyjęto do realizacji harmonogram działań związanych z kampanią wyborczą i przebiegiem wyborów.

A więc do biegu…gotowi…start!

Kampania wyborcza miała na celu przedstawienie kandydatów oraz ich ,,programu wyborczego” dla ogółu braci szkolnej. Kandydujący do władz SU przygotowali plakaty wyborcze oraz wystąpili w oryginalnych kostiumach, które oddawały ich osobowość, charakter i zdradzały w jakiś sposób plany na przyszłość.

Do urny czas…

Dnia 25 września 2013 roku odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do zarządu Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.

Komisja przeprowadziła głosowanie zgodnie z przyjętą procedurą, następnie podliczono głosy i ogłoszono werdykt.

Zarząd Szkolnego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2013/2014:

Przewodniczący: DANIEL KISZKO

Wiceprzewodniczący: JOANNA KRASOWSKA

MACIEJ MIESZCZYŃSKI

Nowemu Zarządowi życzymy wielu sukcesów w pracy młodzieżowej organizacji, oryginalnych pomysłów, ciekawych inicjatyw i odważnych decyzji przy realizacji podejmowanych przedsięwzięć. Wyrażamy przekonanie, że działalność SU wymiernie przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły i rozsławiania jej imienia w środowisku lokalnym oraz w rejonie.

Opiekun SU Maria Porucznik