Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2020    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Ważne - zdalne nauczanie

Szanowni Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach.

W związku z zagrożeniem koronawirusem i potrzebą odwołania zajęć dydaktycznych w szkołach chcemy wyjść naprzeciw potrzebom edukacyjnym Waszych podopiecznych. Pragniemy aby czas spędzony przez nich w domu nie był okresem, w którym będą pozbawieni kontaktu ze swoimi nauczycielami, wychowawcami, którzy zazwyczaj czuwają nad przyswajaniem wiedzy przez uczniów oraz rozwijaniem ich umiejętności. Zwracam się z prośbą do Uczniów jak również i do Rodziców aby wykorzystać w tym celu środki komunikacji elektronicznej. Nauczyciele, naszej szkoły, przygotowali uczniom zestawy ćwiczeń, zadań oraz będą udzielać im stosownych instrukcji za pośrednictwem strony internetowej szkoły w zakładce Dla uczniów i rodziców / Zdalne nauczanie. Nauczyciele będą kontaktować się z uczniami poprzez dziennik elektroniczny, telefonicznie oraz wykorzystując media społecznościowe.

W przyswajaniu wiedzy mogą być znaczną pomocą materiały prezentowane na stronach: www.gov.pl , www.cke.gov.pl ,www.epodreczniki.pl.

Uwagi techniczne:

Jeśli będą występowały problemy z ładowaniem kart pracy, które przygotowali nauczyciele, proszę o odświeżenie artykułu. (załadowanie kart może chwilę potrwać)

W przypadku braku możliwości wydrukowania kart prac, proszę aby uczniowie wykonywali zadania w zeszytach przedmiotowych podając jedynie odpowiedzi.

                                                Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach, mgr Jacek Falkowski.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach