Dzisiaj jest: 30 Maja 2020    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Feliks, Ferdynand
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Biblioteka - Dlaczego czytać dziecku?

Język jest podstawowym narzędziem myślenia, komunikacji z ludźmi, zdobywania wiedzy i udziału w kulturze, zatem sprawność językowa będzie mieć ogromny wpływ na sukces szkolny  i życiowy Waszego dziecka.

Codzienne czytanie dziecku sprzyja budowie mocnej więzi między Wami, a jest ona najważniejszym czynnikiem chroniącym i wspierającym wszechstronny rozwój dziecka.

Mądre książki przynoszą wzorce właściwych zachowań. Dzięki czytaniu                 i rozmowie o problemach, które porusza książka, dzieci uczą się odróżniania dobra od zła, rozwija się ich wrażliwość moralna. Potrafią wówczas zastanowić się nad konsekwencjami własnych słów i czynów.

Zapraszam do rodzinnej lektury wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej,         w których część słów została zastąpiona rysunkami!

https://calapolskaczytadzieciom.pl/dla-rodzicow/o-czytaniu/cykl-ukryte-slowa/

Życzę miłej wspólnej lektury!

Fragmenty tekstu zaczerpnięto ze strony internetowej: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/

Agnieszka Twarowska

nauczyciel bibliotekarz

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach