Dzisiaj jest: 28 Lutego 2021    |    Imieniny obchodzą: Makary, Prokop, Hilary
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Zdalne nauczanie za pośrednictwem e-dziennika

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

W związku z udostępnieniem przez PPE e-dziennik modułu PRACA ZDALNA, od przyszłego tygodnia nauczyciele będą zamieszczać materiały do nauki zdalnej za jej pośrednictwem.

W celu dobrej komunikacji, niezbędne jest posiadanie e-mila i loginu do e-dziennika przynajmniej jednego z rodziców (lub dziecka, jeżeli posiada e-mila oraz login do e-dziennika). Informacje dotyczące zajęć będą pojawiały się na Państwa e-milach wraz z linkami do e-dziennika.

Proszę Państwa o sprawdzenie posiadanych loginów. W tej sprawie można kontaktować się z wychowawcami klas. Gdyby wystąpiły problemy ze sprzętem komputerowym lub jego brakiem, szkoła taki sprzęt udostępni. Nauczyciele pozostają do Państwa dyspozycji, również za pośrednictwem poczty e-mile (adresy udostępnione na stronie internetowej szkoły), komunikatorów oraz telefonicznie.

Pozdrawiam całą społeczność szkolną i życzę wytrwałości.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach, mgr Jacek Falkowski

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach