Dzisiaj jest: 2 Marca 2021    |    Imieniny obchodzą: Halszka, Helena, Radosław
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Ślubowanie klasy I

            20201030 090214 2822x1587W piękny  październikowy poranek w naszej szkole od samego rana panowała świąteczna atmosfera. Nadszedł moment najważniejszy dla pierwszoklasistów. Na hali sportowej rozpoczęła się uroczystość Ślubowania. Apel poprowadziła przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Danilczuk. Kiedy w końcu nadeszła taka możliwość dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne. Po części artystycznej, w niezwykle podniosłej atmosferze, przed Sztandarem Szkoły pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia oraz wręczenia pamiątkowych dyplomów. Dzieci z  klasy I złożyły również kwiaty przed pomnikiem patrona szkoły  Jana Pawła II. Potem nadszedł czas na życzenia i prezenty. Wszystko przebiegało z zachowaniem restrykcji sanitarnych. Żal tylko, iż w tym roku ze względu na pandemię Covid-19 musieliśmy świętować w okrojonym składzie. Bardzo brakowało nam gości oraz rodziców, którzy zawsze licznie przybywali  

na uroczystość.

           Ten dzień z pewnością na długo pozostanie pierwszakom w pamięci. Miejmy nadzieję, że słowa przyrzeczenia, które składali, będą dla nich drogowskazem na długie, długie lata szkolne.

          Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości oraz tym, którzy mimo swojej nieobecności nie zapomnieli o pierwszakach, przekazując im upominki
i życzenia.

                 GALERIA                                                                                        Bożena Trzeszczkowska

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach