Dzisiaj jest: 25 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

XIII Gminny Dzień Papieski - 19 maja 2024r.

 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II wraz z Urzędem Gminy w Wyszkach i Parafią p.w. św. Andrzeja Apostoła w Wyszkach serdecznie zapraszają mieszkańców naszej gminy na uroczystości związane z osobą św. Jana Pawła II.   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach