Dzisiaj jest: 25 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Kursy autokarów - 19 maja 2024r.

W związku z organizacją  XIII Gminnego Dnia Papieskiego - 19 maja 2024r. (niedziela) informujemy, że autokary będą kursowały do poszczególnych miejscowości z godzinnym opóźnieniem. Osoby korzystające z dowozu zostaną przywiezione bezpośrednio do kościoła na godzinę 9:00. Po zakończeniu uroczystości będzie odwóz do domów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II ok. godz 13:30.

                                                                     Życzymy wszystkim miłej zabawy.

 

 

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach