Dzisiaj jest: 2 Marca 2021    |    Imieniny obchodzą: Halszka, Helena, Radosław
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Informacja do rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych

Rodzice, którzy są zainteresowani tym aby ich dziecko korzystało z opieki w szkole (dotyczy oddziałów przedszkolnych) w okresie miedzyświątecznym oraz podczas ferii zimowych mogą złożyc stosowne deklaracje.

DO POBRTANIA TUTAJ - DEKLARACJA.

Deklarację należy złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać w wersji elektronicznej na adres emile: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w terminie do 21.12.2020r.

 Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach, mgr Jacek Falkowski.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach