Dzisiaj jest: 3 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja

Wyprawka szkolna do oddziału przedszkolnego 3,4,5-latki na rok szkolny 2016/2017

komunikatBardzo prosimy rodziców, aby posyłając dziecko do oddziału przedszkolnego zaopatrzyli je w następujące artykuły:

- ryza papieru ksero A4 (ta prośba dotyczy rodziców dzieci, które będą uczęszczały do przedszkola pierwszy rok)

- blok techniczny – 2x

- blok rysunkowy kolorowy A4

- blok techniczny kolorowy A4

- wycinanki A4

- kredki ołówkowe grube, temperówka

- plastelina - 2x6 kolorów lub 1x12 kolorów

- farby plakatowe, pędzelek gruby, kubeczek do malowania farbami

- klej w sztyfcie – 2x duży

- nożyczki

- mazaki grubsze

- teczka biurowa papierowa – 2x

- szary papier – 1arkusz lub 1 rolka

- koperta – 5x

- papier toaletowy – 2 rolki

- ręcznik i mydło w płynie (podpisane)

- kapcie (podpisane)

- szczoteczka, pasta i kubek do mycia zębów (podpisane)