Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”- DZIEŃ DZIECKA

NA CZOŁÓWKE 2 Copy01 czerwca nasza szkoła obchodziła Międzynarodowy Dzień Dziecka, Tradycją stało się już, że imprezie towarzyszyły zawody sportowe czyli świetna okazja do promocji aktywności fizycznej. Odbyły się mecze piłki nożnej, biegi, przeciąganie liny, skoki w dal, rzuty beretem i strzelanie. Nasze Dzieciaki doskonale sobie poradziły ze wszystkimi wyzwaniami. Dużym zainteresowaniem cieszył się dmuchany plac zabaw. Nie zabrakło też aktywności plastycznej, podczas której dzieci mogły namalować obrazki na folii. Między atrakcjami można było „ wpaść na grilla” i skosztować pyszne kiełbaski lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w Foto Budce.

ZDJĘCIA                                               Magdalena Tomkiel