Dzisiaj jest: 17 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Klara, Robert, Rudolf

30 lat z Janem Pawłem II

263344386 449773389848270 6943173675704188104 n24 listopada 2021r. społeczność naszej szkoły obchodziła 30 rocznicę wyświęcenia szkoły i nadania  imienia Jana Pawła II. Z powodu pandemii uroczystość miała charakter lokalny. Gośćmi, którzy zaszczycili nas swoją obecnością byli proboszcz tutejszej parafii ks. dr Edward Sitnik, Wójt Gminy Wyszki p. Mariusz Korzeniewski,  sekretarz gminy p. Tadeusz Wielanowski.

Do uroczystości przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Wykonaliśmy dekoracje na korytarzach szkolnych w postaci gazetek ściennych, plakatów, wystawek. Wymownym akcentem dekoracyjnym  były napisy  na oknach szkoły dotyczące naszego Patrona.

Świętowanie rozpoczęliśmy od uczestnictwa we Mszy św., na której nie zabrakło sztandaru naszej szkoły. Do obchodów tak ważnego święta aktywnie  włączyli się uczniowie pod kierownictwem swoich wychowawców. Przedszkolaki 3/4- latki, 5-latki i klasa I układali rymowanki związane z naszym Patronem. 6-latki i klasa III pięknie śpiewali św. Janowi Pawłowi II. Natomiast uczniowie klas starszych malowali plakaty. Ponadto uczniowie klasy VIIIA i VIIIB w humorystyczny sposób zaprezentowali charakterystyczne typy uczniów i nauczycieli.

Życzymy naszej szkole, by św. Jan Paweł II wypraszał potrzebne łaski dla wszystkich pracujących i uczących się w jej murach.

ZDJĘCIA                                                                              Zespół ds. Patrona