Dzisiaj jest: 28 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

dzienKochana Babciu!

Kochany Dziadku!

Z okazji Waszego święta,

za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,

każdym czułym serca uderzeniem

i każdym z niego płynącym życzeniem.

Zdrowia, sił i codziennej radości

wraz ze słowami wielkiej wdzięczności.

Za wszystkie trudy Wasze i starania

przyjmijcie dzisiaj podziękowania.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych uczniowie klas 1-3 oraz wychowawczynie

Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważne święto, o którym nie zapominają przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły. Już drugi rok, ze względu na pandemię, nie mogliśmy zaprosić do szkoły wspaniałych gości, którymi są nasze babcie i dziadkowie. Nie znaczy to jednak, że o nich nie pamiętamy. Mimo wielu zakazów i przeciwności dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały krótką część artystyczną, wiersze i piosenki, które zostały nagrane i przekazane seniorom. Oprócz tego dzieci własnoręcznie przygotowały upominki i laurki z życzeniami, w które włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek dla jednych z ważniejszych osób w ich życiu.

Mamy nadzieję, że podczas oglądania przygotowanych niespodzianek niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręci się w oku. A podczas indywidualnych spotkań szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukażą wnukom jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

ZDJĘCIA                                                                                                          Anna Wyszkowska-Kondraciuk

Elżbieta Ułaszonek