Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

WYCIECZKA DO KAZIMIERZA DOLNEGO

277849310 1184917365596731 7332541407305687768 n Copy IMG 20220408 144845 Copy

8 kwietnia 2022r. nasi uczniowie wyruszyli na wycieczkę do Nałęczowa i Kazimierza Dolnego. Pierwszą atrakcją były odwiedziny w pijalni wód mineralnych oraz skosztowanie wody ze źródełka miłości w Nałęczowie. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Kazimierza Dolnego: spacer po Rynku z zabytkowymi Kamienicami Braci Przybyłów, wejście na Zamek, Basztę oraz Górę Trzech Krzyży. Ciekawą atrakcja okazały się „Warsztaty z kogutem”, gdzie uczniowie w kameralnej przestrzeni, swobodnej atmosferze, z humorem, legendą, anegdotami mogli samodzielnie przygotować i wyplatać koguty przed wypiekiem.

ZDJĘCIA                                                                                           p. Bożena Pierzchało