Dzisiaj jest: 29 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

godz. 8:00 – Msza Św. w kościele parafialnym w Wyszkach (na Mszę dzieci i młodzież z klas 1-8 przyjeżdżają autokarami, dzieci z oddziałów przedszkolnych przyjeżdżają pod opieką rodziców)

Po Mszy Św. przemarsz uczniów do szkoły za pocztem sztandarowym.

ok. godz. 9:00 – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 na hali sportowej (uczniowie z klas 1-8).

Dzieci z oddziałów przedszkolnych po Mszy Św. udają się bezpośrednio na spotkania
z wychowawcami w klasach.

ok. godz. 10:15 – po zakończeniu uroczystości na hali sportowej oraz po spotkaniu uczniów
z wychowawcami w klasach odwóz do domu.

Wszystkim życzymy udanych wakacji.:)