Dzisiaj jest: 25 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Rekrutacja 2024/2025

Zapisy do Przedszkola oraz klasy I na rok szkolny 2024/2025.

Dokładne informacje oraz wnioski do pobrania i wypełnienia znajdują sie na stronie internetowej szkoły, w zakładce Dla Uczniów i Rodziców/ Rekrutacja 2024-2025. (wnioski będą również dostępne u wychowawców oddziałów przedszkolnych).

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach.   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach