Dzisiaj jest: 29 Marca 2024    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

VII Gminny Turniej "Futsal Cup" w Wyszkach dla gimnazjum

futsal cupFotoreportaż w galerii - link

27 marca 2018 r. odbyła druga część Turnieju Piłki Nożnej „Futsal Cup” w Wyszkach. Tym razem w zawodach wzięły udział drużyny chłopców z oddziałów gimnazjalnych z zaproszonych szkół i oczywiście z naszej szkoły. Ponieważ rozgrywki były kontynuacją programu „GRAMY REALNIE, NIE WIRTUALNIE” CZYLI RUCH I RYWALIZACJA SPORTOWA ZAMIAST UŻYWEK I KOMPUTERA, dlatego odbywały się pod patronatem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z siedzibą w Wyszkach.

Podobnie jak dla szkół podstawowych, także i tutaj cele, i założenia były takie same, czyli m.in. umożliwić uczniom spędzenie dnia w szkole w atrakcyjnej formie poprzez rywalizację sportową oraz realizację profilaktyki dotyczącej zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa w sieci. Uczestnicy turnieju mogli porozmawiać z pedagogiem p. Katarzyną Kristosiuk, mogli także uczestniczyć w promocji materiałów profilaktycznych na temat zdrowego stylu życia oraz jak unikać uzależnień i innych tego typu zagrożeń. W turnieju wzięło udział 33 zawodników z 4 drużyn, w tym zespół ze Szkoły Podstawowej w Brańsku oraz 3 zespoły ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” w czasie 2 x 10 min. Na zakończenie turnieju szkoły otrzymały z rąk dyrektora p. Jacka Falkowskiego puchary, a zawodnicy pamiątkowe medale. Zdecydowane zwycięstwo odniosła drużyna gości z Brańska, która wygrała wszystkie mecze. Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju oraz wyniki spotkań:

Msc.

Drużyna/opiekun/skład

SP Brańsk

op. Mariusz Topczewski

Jan Woiński, Jakub Małaszkiewicz, Jakub Dernowski, Dawid Puchalski, Jan Koczewski, Szymon Kunicki, Mateusz Osmólski, Marcin Sukowski, Michał Szmurło, Kacper Woiński

SP Wyszki 1

op. Jan Falkowski

Marcin Bazylewski, Dawid Olendzki, Bartłomiej Kołodziejski, Damian Bazylewski, Marcin Szymkowski, Marcin Bańkowski, Rafał Sienicki

SP Wyszki 3

op. Jan Falkowski

Piotr Topczewski, Sebastian Falkowski, Bartłomiej Falkowski, Kamil Łuczaj, Piotr Nazarko, Artur Ostrowski, Kacper Młodzianowski

SP Wyszki 2

op. Jan Falkowski

Mateusz Piotrowski, Maksymilian Falkowski, Jakub Sygocki, Łukasz Łuczaj, Tomasz Falkowski, Kacper Kowalewski, Marcin Zielinko, Jakub Nowicki, Szymon Niewiński.

Ponadto wyróżniono indywidulanie statuetkami następujące piłkarki i piłkarzy:

Nazwa wyróżnienia

Piłkarz/zespół/bramki